Teambuilding

VIPISI je ideálnym miestom na Teambuilding, respektíve firemnú párty pre skupinu do 30ľudí. V samoobslužnom bare Vás čaká široký výber alko a nealko nápojov, či kvalitný výber vína. V bare sa nachádza aj kokteilový lístok s receptúrami, ktoré si dokážu hostia spraviť sami a o zábavu je postarané. Tak isto firemný turnaj v šípkach, v stolnom futbale, pokry, či v PS5 zaručí istú zábavu. Na projektore si môžete púšťať hudbu podľa vlastného výberu na PREMIUM youtube bez reklám, či si prezentovať Vaše firemné hodnotenia a podobne. Pripravte svojej firme a zamestnancom nezabudnuteľný zážitok. Rezerváciu môžete urobiť rovno TU. Tešíme sa na Vás.

Teambuilding vo VIPISI a iné.

VIPISI je nový koncept v Bratislave na Župnom námestí 3. Ponúka priestor pre uzavreté spoločnosti. Ideálne na súkromné narodeninové oslavy, firemné večierky, vianočné večierky, sledovanie live športových prenosov, oslavy narodenia dieťaťa, rozlúčky so slobodou, či len súkromné posedenia v kruhu priateľov.

Na dvoch podlažiach sa nachádza samoobslužný bar (je možnosť si priplatiť obsluhu), pokrový stôl, šípkarské  terče, stolný futbal, či 4K projektor s ARL 100“ plátnom na sledovanie športových prenosov, či iných eventov, alebo aj na školenia, prezentácie, či hranie PS5. Zaplatíte presne čo vypijete, cenníky nájdete TU. Ak si nevyberiete z nášho lístka, tak na bottleshop.sk nájdete viac ako 1000 produkuktov z ktorých si môžete vybrať a budú vás čakať vo VIPISI. 48hod. vopred si viete objednať aj vlastný sud piva, či nejaké jedlo, alebo zadáte svoje špeciálne požiadavky. Toto všetko zadávate už priamo v rezervačnom kalendári TU. Všetky info nájdete na vipisi.sk/o-nas/, alebo vaše otázky radi zodpovieme na tel.č. : 0947915566, či na e-mailovej adrese info@vipisi.sk.