Čo je VIPISI?

VIPISI je klub pre voľnočasové aktivity, ktorý ponúka uzavretým spoločnostiam možnosť stráviť v ňom voľný, prípadne pracovný čas. Kapacita klubu je 30 ľudí. Pred plátno na sledovanie napr. športových prenosov si pohodlne sadne 12 ľudí.

VIPISI je dvojpodlažný priestor v ktorom sú k dispozícii:

 • plátno a laserový projektor v 4K kvalite na sledovanie rôznych športových prenosov, alebo iných eventov, či na hranie PS5
 • stolný futbal
 • dva šípkové sisalové terče + šípky
 • pokrový stôl
 • bar s príslušenstvom a so širokým výberom nealkoholických a alkoholických nápojov a ,,chuťoviek”. (alkohol sa dá kúpiť len celé fľaše)
 • výrobník ľadu
 • kávostroj
 • internet
 • PS5, Set Top Box, TV box pripojené k projektoru a to všetko na kvalitných reproduktoroch

Všetky zariadenia v klube, vrátane baru, obsluhujú sami hostia. Potrebné informácie, či pomoc im poskytne prítomný personál. Na dolnom podlaží klubu je dovolené fajčiť. Za doplatok je možné si objednať aj obsluhu.

Ak k tomu prirátame hudbu podľa vlastného výberu, absolútne súkromie pre uzavretú spoločnosť, možnosť vziať si nápoj bez čakania na obsluhu, možnosť si vopred objednať nápoje, ktoré nie sú v ponuke, alebo napríklad 15 L sud piva, tak VIPISI je ideálnym miestom na súkromnú oslavu, alebo posedenie, sledovanie športových prenosov s partiou, na pokrové turnaje, či turnaje v stolnom futbale, šípkach a PS5.

Rovnako je priestor klubu využiteľný na pracovné aktivity, či už ide o prednášky, školenia, prezentácie, teambuildingy a podobne.

V spolupráci s Circus.Streetfood ponúkame aj jedlo, ktoré je potrebné si objednať 48 hodín vopred. Ponuku jedla nájdete v sekcii cenníky. Existuje aj možnosť si objednať jedlo aj počas vášho večera vo vipisi z aktuálnej ponuky Circus.Streetfood.

Priestory prevádzky sú pravidelne dezinfikované ozonizáciou.

VIPISI je možné zarezervovať na jeden večer, prípadne deň a následne ho užívať v čase od 17:00 do 4:00, alebo v čase od 08:00 do 16:00

VIPISI si môžeš prenajať aj v čase od 8.00 – 16.00 na rôzne školenia, prednášky, prezentácie a podobne.  Na všetky otázky radi odpovieme na tel.č. +421 947 91 55 66

Koľko € stojí vipisi?

 1. Cena za užívanie klubu v čase od 8:00 do 16:00 je 100 EUR
 2. Cena za užívanie klubu od 17:00 do 4:00 záleží od Vášho výberu z variantov nižšie.

V oboch prípadoch je potrebné pri rezervácii zaplatiť zálohovú platbu vo výške 50 EUR

Večerné rezervácie vo VIPISI sú možné v troch variantoch. Rezerváciu môžete spraviť cez náš rezervačný kalendár kde máte aj možnosť si doobjednať jedlo, sud piva a podobne.

Variant A

Pondelok – Nedeľa

Počet osôb: do 30 osôb

Užívanie celého priestoru klubu s príslušenstvom ( napr. súkromné oslavy, firemné večierky, oslavy narodenia dieťaťa, rozlúčky so slobodou atď.)

300 €

 

V prípade skonzumovania nápojov (alko, nealko, káva, čaj) a pochutín (nezapočítava sa objednané jedlo), ktorých cena prekročí sumu 400 €, je cena za užívanie priestoru klubu

150 €

Variant B

Pondelok – Štvrtok

Počet osôb: max. 10 osôb

Užívanie celého priestoru klubu s príslušenstvom za účelom rôznych stretnutí, napr. sledovania live prenosov na laserovom projektore, hrania hier (poker, šípky)

200 €

 

V prípade skonzumovania nápojov (alko, nealko, káva, čaj) a pochutín (nezapočítava sa objednané jedlo), ktorých cena prekročí sumu 200 €, je cena za užívanie priestoru klubu

100 €

Variant C

Pondelok – Nedeľa

Počet osôb: do 30 osôb

Užívanie celého priestoru klubu s príslušenstvom s možnosťou konzumácie vlastného prineseného jedla, alkoholických a nealkoholických nápojov.

400 €

 

V tomto prípade nie je vylúčené zakúpiť si akékoľvek nápoje a rôzne pochutiny ponúkané v bare, pričom takýto nákup nemá vplyv na sumu 400 € účtovanú za užívanie priestoru klubu.

Príklad k variantu A

Za 550 EUR máte priestor a z toho 400 EUR mate konzumné, čiže za priestor zaplatíte len 150 EUR . (Ak neprekročíte tržbu 400 EUR , tak za priestor sa účtuje 300 EUR )

Pri počte 30 osôb to vychádza 18,33 EUR na osobu aj za priestor, aj za konzum. Pri našich priateľských cenách za 400 EUR môžete mať u nás napríklad:

 • 5x 0,7L Gin Bombay
 • 2x 0,7L Rum Pampero Aniversario
 • 25x 0,2L Cola
 • 25x 0,2L Tonic

Kompletné nápojové menu nájdete na https://www.vipisi.sk/cenniky/

 

Príklad k variantu B

Za 300 EUR máte priestor a z toho 200 EUR je konzumné, čiže za priestor zaplatíte len 100 EUR . (Ak neprekročíte tržbu 200 EUR , tak za priestor sa účtuje 200 EUR ) Pri našich priateľských cenách za 300 EUR môžete mať u nás napríklad:

 • 10x 0,75L Dr. L. Riesling Dry Dr Loosen
 • 2x 0,75L Pinot Noir rosé Villa Wolf
 • 26x 0,33L Rajec voda

Kompletné nápojové menu nájdete na https://www.vipisi.sk/cenniky/

 

V ponuke máme aj doplnkové služby za príplatok, ktoré si môžete pozrieť v našich cenníkoch, alebo ich uvidíte pri rezervácii.

Ak si chcete priniesť vlastné jedlo účtujeme si 40 Eur

Ako rezervovať vipisi?

Pre možnosť využitia nášho rezervačného systému je potrebné prejsť na sekciu Rezervácia kde si budete môcť vybrať voľný dátum v rezervačnom kalendári, vyberiete si svoje špeciálne požiadavky ako napríklad ,,večer s obsluhou”, alebo špeciálny počet fliaš konkrétneho alkoholu (normálne garantujeme z každého druhu alkoholu min. 4 fľaše), alebo 15L sud piva a podobne, pri rezervácii uvidíte všetky možnosti. Na záver rezervácie je potrebné vyplniť fakturačné údaje na základe ktorých vás registrujeme a zaplatiť 50 Eur zálohu, ktorá Vám bude odrátaná z konečnej faktúry. Potom sa už budeme tešiť na Váš VIP večer vo VIPISI. Každá Vaša návšteva bude evidovaná a výhody pre hostí budeme postupne zverejňovať na našich sociálnych sieťach.

Na všetky Vaše otázky radi odpovieme na tel.č.: +421 947 91 55 66