Čo je VIPISI?

VIPISI je klub pre voľnočasové aktivity, ktorý ponúka uzavretým spoločnostiam možnosť stráviť v ňom voľný, prípadne pracovný čas. Kapacita klubu je 30 ľudí. Pred plátno na sledovanie napr. športových prenosov si pohodlne sadne 12 ľudí.

VIPISI je dvojpodlažný priestor v ktorom sú k dispozícii:

 • plátno a laserový projektor v 4K kvalite na sledovanie rôznych športových prenosov, alebo iných eventov, či na hranie PS5
 • stolný futbal
 • dva šípkové sisalové terče + šípky
 • pokrový stôl
 • bar s príslušenstvom a so širokým výberom nealkoholických a alkoholických nápojov a ,,chuťoviek”. (alkohol sa dá kúpiť len celé fľaše)
 • výrobník ľadu
 • kávostroj
 • internet
 • PS5, Set Top Box, TV box pripojené k projektoru a to všetko na kvalitných reproduktoroch

Všetky zariadenia v klube, vrátane baru, obsluhujú sami hostia. Potrebné informácie, či pomoc im poskytne prítomný personál. Na dolnom podlaží klubu je dovolené fajčiť. Za doplatok je možné si objednať aj obsluhu.

Ak k tomu prirátame hudbu podľa vlastného výberu, absolútne súkromie pre uzavretú spoločnosť, možnosť vziať si nápoj bez čakania na obsluhu, možnosť si vopred objednať nápoje, ktoré nie sú v ponuke, alebo napríklad 15 L sud piva, tak VIPISI je ideálnym miestom na súkromnú oslavu, alebo posedenie, sledovanie športových prenosov s partiou, na pokrové turnaje, či turnaje v stolnom futbale, šípkach a PS5.

Rovnako je priestor klubu využiteľný na pracovné aktivity, či už ide o prednášky, školenia, prezentácie, teambuildingy a podobne.

Priestory prevádzky sú pravidelne dezinfikované ozonizáciou.

VIPISI je možné zarezervovať na jeden večer, prípadne deň a následne ho užívať v čase od 16:30 do 4:30, alebo v čase od 08:00 do 16:00

VIPISI si môžeš prenajať aj v čase od 8.00 – 16.00 na rôzne školenia, prednášky, prezentácie a podobne.  Na všetky otázky radi odpovieme na tel.č. +421 947 91 55 66

Koľko € stojí vipisi?

 1. cena za užívanie klubu v čase od 8:00 do 16:00 je 100 EUR
 2. cena za užívanie klubu v čase od 16:30 do 04:30 je 200 EUR, v prípade konzumácie nápojov, ktorých cena prekročí hranicu 390 EUR sa 200 Eur za užívanie neúčtuje.

V oboch prípadoch je potrebné pri rezervácii zaplatiť zálohovú platbu vo výške 50 EUR

Príklad k bodu 2

Po skončení večera sa spočíta cena všetkých nápojov, ktoré Vaša spoločnosť skonzumovala a vyhotoví sa faktúra. V prípade, že výsledná suma bude napríklad 390 EUR, za užívanie priestoru nebudete platiť. Celkom teda zaplatíte 390 Eur (340 EUR po odrátaní zálohovej platby 50 Eur). Pre napríklad 15 člennú spoločnosť to vychádza 26 Eur na osobu aj za užívanie priestoru aj za konzum.

V prípade, že suma za konzumáciu bude napríklad 20 Eur, celková fakturovaná suma bude 220 Eur za užívanie priestoru + konzumáciu (170 Eur po odrátaní 50 eurovej zálohy)

V ponuke máme aj doplnkové služby za príplatok, ktoré si môžete pozrieť v našich cenníkoch, alebo ich uvidíte pri rezervácii.

Ako rezervovať vipisi?

Pre možnosť využitia nášho rezervačného systému je potrebné prejsť na sekciu Rezervácia kde si budete môcť vybrať voľný dátum v rezervačnom kalendári, vyberiete si svoje špeciálne požiadavky ako napríklad ,,večer s obsluhou”, alebo špeciálny počet fliaš konkrétneho alkoholu (normálne garantujeme z každého druhu alkoholu min. 4 fľaše), alebo 15L sud piva a podobne, pri rezervácii uvidíte všetky možnosti. Na záver rezervácie je potrebné vyplniť fakturačné údaje na základe ktorých vás registrujeme a zaplatiť 50 Eur zálohu, ktorá Vám bude odrátaná z konečnej faktúry. Potom sa už budeme tešiť na Váš VIP večer vo VIPISI. Každá Vaša návšteva bude evidovaná a výhody pre hostí budeme postupne zverejňovať na našich sociálnych sieťach.

Na všetky Vaše otázky radi odpovieme na tel.č.: +421 947 91 55 66