Šípky

Vo VIPISI sa nachádzajú dva profi sisalové terče so 6 setmi šípok rôznej váhy a s dvoma tabulami na zapisovanie. Ideálne miesto na súkromný šípkarsky turnaj. Šípky majú ostré hroty, tak ako na profi súťažiach. Špeciálna akcia: Ak chcete ísť do VIPISI hrať šípky a je vás do 10ľudí, otvoríme vám len za 50 Eur. Tento druh rezervácie je možný len na tel.č.: 0947 915566. Samozrejme táto hra je aj super zábava pri vašej oslave narodenín, či pri teambuildingu a podobne. Tešime sa na vás

Šípky vo VIPISI a iné

VIPISI je nový koncept v Bratislave na Župnom námestí 3. Ponúka priestor pre uzavreté spoločnosti. Ideálne na súkromné narodeninové oslavy, firemné večierky, vianočné večierky, sledovanie live športových prenosov, oslavy narodenia dieťaťa, rozlúčky so slobodou, či len súkromné posedenia v kruhu priateľov.

Na dvoch podlažiach sa nachádza samoobslužný bar (je možnosť si priplatiť obsluhu), pokrový stôl, šípkarské  terče, stolný futbal, či 4K projektor s ARL 100“ plátnom na sledovanie športových prenosov, či iných eventov, alebo aj na školenia, prezentácie, či hranie PS5. Zaplatíte presne čo vypijete, cenníky nájdete TU. Ak si nevyberiete z nášho lístka, tak na bottleshop.sk nájdete viac ako 1000 produkuktov z ktorých si môžete vybrať a budú vás čakať vo VIPISI. 48hod. vopred si viete objednať aj vlastný sud piva, či nejaké jedlo, alebo zadáte svoje špeciálne požiadavky. Toto všetko zadávate už priamo v rezervačnom kalendári TU. Všetky info nájdete na vipisi.sk/o-nas/, alebo vaše otázky radi zodpovieme na tel.č. : 0947915566, či na e-mailovej adrese info@vipisi.sk.

Šípky