( Futbal, Hokej, Liga majstrov, MS, MMA, šport )

VIPISI je nový koncept v Bratislave na Župnom námestí 3. Ponúka priestor pre uzavreté spoločnosti. Na dvoch podlažiach sa nachádza samoobslužný bar (je možnosť si priplatiť obsluhu), pokrový stôl, šípkarské  terče, stolný futbal, či 4K projektor s ARL 100“ plátnom, ktorý zaručuje jedinečný zážitok pri sledovaní športových prenosov, či iných eventov, alebo aj na školenia, prezentácie, či hranie PS5. Sledovanie Ligy majstrov vo futbale, alebo MS vo futbale, či hokeji naberajú úplne nový rozmer.

Futbal, Hokej, MMA a každý šport.

Vo VIPISI si pohodlne pred plátno sadne 13 ľudí. Okrem širokej ponuky alko a nealko nápojov je možnosť si aj objednať vlastný sud piva. Hocijaký šport vás zaujíma ten si u nás môžete pustiť. Futbal – sledovanie LM každý Utorok a Stredu nie je problém, alebo sledovanie MS vo futbale v Katare v 4k kvalite, kde sa dajú za jedno poobedie u nás stihnúť aj tri zápasy. Hokej – Každoročne sa na vás tešíme cez MS v hokeji, ale aj cez sviatky, keď sa zvyknú konať MS sveta juniorov, samozrejme môžete u nás sledovať aj nočné zápasy NHL, najlepšieho hokeja sveta. Či už máte radi MMA turnaje, futbal, alebo hokej u nás bude zážitok so sledovania ešte silnejší. Všetky info o cene a podobne tu.

Futbal, Hokej, Liga majstrov, MS, MMA, šport a iné vo VIPISI

VIPISI je nový koncept v Bratislave na Župnom námestí 3. Ponúka priestor pre uzavreté spoločnosti. Ideálne na súkromné narodeninové oslavy, firemné večierky, vianočné večierky, sledovanie live športových prenosov, oslavy narodenia dieťaťa, rozlúčky so slobodou, či len súkromné posedenia v kruhu priateľov.

Na dvoch podlažiach sa nachádza samoobslužný bar (je možnosť si priplatiť obsluhu), pokrový stôl, šípkarské  terče, stolný futbal, či 4K projektor s ARL 100“ plátnom na sledovanie športových prenosov, či iných eventov, alebo aj na školenia, prezentácie, či hranie PS5. Zaplatíte presne čo vypijete, cenníky nájdete TU. Ak si nevyberiete z nášho lístka, tak na bottleshop.sk nájdete viac ako 1000 produkuktov z ktorých si môžete vybrať a budú vás čakať vo VIPISI. 48hod. vopred si viete objednať aj vlastný sud piva, či nejaké jedlo, alebo zadáte svoje špeciálne požiadavky. Toto všetko zadávate už priamo v rezervačnom kalendári TU. Všetky info nájdete na vipisi.sk/o-nas/, alebo vaše otázky radi zodpovieme na tel.č. : 0947915566, či na e-mailovej adrese info@vipisi.sk.